Головне за ніч: ліки від похмілля, погрози “жовтим жилетам” та відставка президента

У Сербії мітингують проти президента, а вчені намагаються знайти ліки від похмілляГоловне за ніч: ліки від похмілля, погрози "жовтим жилетам" та відставка президента
У Болгарії ялинку від Путіна прикрасили жовто-блакитними ліхтариками
Путін спробував задобрити сусідів подарунками і отримав жовто-блакитний відповідь. У столиці Болгарії Софії активістами була організована акція за звільнення українських моряків, захоплених у полон Росією.
>

Для цього вони прикрасили ялинку жовто-блакитними корабликами, що особливо символічно, адже ялинка була подарована російським урядом.


Вчені спробували знайти ліки від похмілля
Досі фахівці ламають голову над тим, як необхідно визначати похмілля науковим способом, і як прийти до єдиної думки з цього приводу.

Журналіст і викладач Шонесси Бішоп-Столл, який протягом 10 років їздив по світу в пошуках ідеального ліки від похмілля, вважає, що найбільш відповідне визначення для похмілля — це відповідь імунної системи на надмірне вживання алкоголю. Сотні компаній намагалися створити ліки від похмілля, але поки що жодної цього не вдалося зробити.


Філарет зізнався, чому на Об’єднавчому соборі був у чернечому облаченнии
Патріарх Філарет пояснив, чому надів на Об’єднавчий собор по створенню Єдиної помісної православної церкви повсякденний головний убір скуфью замість патріаршого куколю.

Як виявилося, це було одним з вимог представника Вселенського патріарха, митрополита Галльського Еммануїла.
Це було пов’язане з вимогою митрополита Емануїла. Пояснював це тим, що я для них – не патріарх. А оскільки Собор був під його керівництвом, то вони пояснювали, що не може бути на Соборі патріарха”, – повідомив він.>
Ціла країна вимагає відставки президента
У Сербії треті вихідні поспіль тисячі громадян протестують проти політики президента країни Олександра Вучича.


Маніфестанти носять з собою плакати, на яких написано: “Один з п’яти мільйонів”. Вони з’явилися у відповідь на заяву Олександра Вучича про те, що він не виконає вимоги протестувальників, навіть якщо на вулицях Белграда з’явиться відразу п’ять мільйонів сербів.

>Макрон перейшов на відкриті погрози “жовтих жилетах”
Уряд Франції прийме жорсткі заходи відносно тих осіб, які влаштовували погроми під час маніфестацій “жовтих жилетів”.

“Я уважно стежив протягом всього дня відбувалися в країні і мене про це поінформував міністр внутрішніх справ. Цілком очевидно, що французької юстицією будуть прийняті дуже жорсткі заходи відносно правопорушників”, – зазначив Макрон.

джерело

Поділись з друзями...