Гpoші потeчуть у дім рікою: де потpібно поcтавити cпaтифілум, щоб пpитягнути бaгатство

Спатифілум, також відомий під назвою «жіноче щастя», квітка досить популярна – особливо серед представниць прекрасної статі.

«Винити» в цьому варто не лише її привабливий зовнішній вигляд, а й давнє сказання, згідно з яким рослина приносить своїй володарці щастя, любов і радість материнства.

Де розмістити спатифілум, щоб він приносив лише позитивні емоції.

Найкраще місце для «жіночого щастя», зрозуміло, підвіконня. Пов’язано це з тим, що віконні отвори вважаються фільтрами, які захищають житло від проникнення в нього негативної енергії, тому спатифілум, що стоїть на підвіконні, допоможе підтримати добробут, що панує в домі.

Будьте уважні: підвіконня вікна, що виходить на південь, – не найвдаліше місце для рослини, оскільки вона віддає перевагу півтіні. Через сонячні промені квітка може захворіти.

А ось спальня підходить для жіночого щастя ідеально.

Якщо помістити горщик зі спатифілумом поруч із ліжком, можна розраховувати на зміцнення сімейних зв’язків, а також на покращення якості сну та інтимних стосунків.

Самотнім жінкам рекомендується розміщувати рослину в центрі дому, щоб якнайшвидше знайти своє кохання.

Щоб розпалити пристрасть у стосунках з новою силою та залучити кохання, спатифіліум необхідно розмістити у південно-західному секторі дому. Рожевий горщик чи підставка лише посилять любовну енергію.

Тим, хто мріє про дітей, рекомендується розмістити рослину в західній частині квартири, відомій як дитяча зона. Горщик для спатифіллуму в цьому випадку рекомендується вибрати білий або сріблястий колір.

Зрештою, спатифіліум, розміщений у південно-східному секторі дому, може сприяти покращенню фінансового стану та залученню додаткових джерел доходу.

Джерело

Поділись з друзями...