Хай Москва казиться: Президент Польщі порівняв агресію Росії проти України з початком Другої світової війниАнджей Дуда, президент Польщі, під час урочистої промови до 80-річчя початку Другої світової війни нагадав про агресію Росії проти України і Грузії і закликав пам’ятати уроки минулого, щоб уникнути повторення подібних катастроф, повідомляють Патріоти України.

«Грузія в 2008 році, Україна в 2014 році. До цього дня тривають окупація, військовополонені та провокації. Ми повинні бути рішучими. Це наша відповідальність перед громадами Європи і світу за те, що ніколи більше не буде збройної агресії», — підкреслив Дуда.
Президент Польщі закликав зберегти санкції проти РФ і заявив, що сучасна Європа повинна рішуче реагувати на агресію одних країн проти інших, адже примирення агресора може привести до ще гірших наслідків.«Неможливо переходити до нормального порядку денного в світлі таких дій, повинні бути санкції, повинні бути рішучі кроки, повинно бути видно, що кожна військова агресія зустріне абсолютно рішучу відповідь. Це виклики, тому я підкреслюю: business as usual, закривання очей є не рецептом для збереження миру, а простим способом зробити агресорів ще більш зухвалими, способом дати дозвіл на чергові атаки», — заявив президент.

Дуда також додав, що якби перед Другою світовою війною західний світ активно і рішуче відповідав на агресивні дії Гітлера — аншлюс Австрії, окупацію Чехословаччини, переслідування євреїв в Німеччині — то драми Другої світової війни, можливо, ніколи б не сталося.
Поділись з друзями...