“Хочеться КРИЧАТИ…Плакати не хочеться.”Ковід забрав життя у 56-річного лікаря, завідувача rепатитним відділенням Львівської обласної інфеkційної kлінічної лікарні

У неділю, 8 листопада, від ускладнень коронавірусу помер завідувач відділення Львівської обласної інфекційної лікарні Ігор Мартинюк. Про це повідомила очільниця Львівського обласного лабораторного центру МОЗ Наталія Іванченко-Тімко.

«Коронавірус забрав життя ще однієї Людини. Це лікар, завідувач гепатитним відділенням Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні Мартинюк Ігор Іванович. Друг, колега… був. Плакати не хочеться. Хочеться кричати, коли вірус забирає життя фізично здорової і ще молодої людини», – повідомила Наталія Іванченко-Тімко.

Керівниця обласного лабораторного центру закликала людей не легковажити, а дотримуватися усіх вимог карантину.

Наталія Іванченко-Тімко розповіла ZAXID.NET, що лікарі боролися за життя свого колеги 25 днів, але його стан погрішився, хворого підключили до апарату ШВЛ, однак врятувати його не вдалося.

56-річний Ігор Мартинюк багато років працював у Львівській обласній інфекційній лікарні, був завідувачем відділення.

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою “Думка автора”.

Поділись з друзями...