“Хто випустив в ефір це опудало? Вали за поребрик!”: Мережу розлютила заява Герман щодо створення єдиної української церкви (відео)

На думку колишньої представниці партії регіонів, рішення української влади про звернення до Вселенського патріарха є “політичним моментом”.

Екс-радниця колишнього президента України Віктора Януковича Ганна Герман обурилася рішенням влади створити в країні єдину церкву. В ефірі телеканалу News One екс-регіоналка заявила, що дана ініціатива є виключно політичним моментом, зазначають Патріоти України.

“Коли я чую, що ставлять в один ряд автокефалію, безвіз, вступ України в НАТО, то у мене немає коментарів. Це речі непорівнянні”, – сказала Герман.

“Якщо ми хочемо інтегруватися в Європу, то повинні європейські цінності теж берегти. А в Європі церква і держава не залежать один від одного”, – заявила вона.

На слова Герман відреагував політолог Олексій Голобуцький, який звернув увагу на зовнішній вигляд жінки. “Ще одна богомольна проти автокефалії. Їм там у ФСБ, напевно, колять ботокс з добавками “Русскій мір” і “Скрепи” – написав він у Facebook.

Користувачі мережі також були обурені заявою Герман на тему релігії. “Не звертайте уваги, вона просто дурна”, “Раритет у всіх сенсах, навіщо взагалі реагувати на неї?” “Та ти що! Путіну розкажи про це”, “Вона погано вчила історію, тому несе нісенітницю”, “Нехай краще помовчить”, “Хто випустив в ефір це опудало?”- пишуть коментатори.Поділись з друзями...