Клімкін: Є Україна – спадкоємниця Русі і є болотні марення “слов’янською єдністю”

В Соледарі горить школа. Вона для мене дуже особлива, в якомусь сенсі як частина мене. Я докладався до того, щоб вона була саме такою: навіть в проєкти з малюками. І ніхто не буде розказувати мені, що там був якийсь “російський дух”. Так, батьки були різними, але молоде покоління дуже класне і проукраїнське.

Про це Павло Кілмкін написав у своєму телеграм-каналі, інформує Файна Сторінка.

Воно ніколи не стане частиною “руського миру”. І ніхто не зможе довести мені, що там замало “Українського світу” на протидію “руського миру”, який є спадкоємцем орди та завжди дивиться в минуле.

В День Хрещення Русі нарешті всім має бути зрозуміло, що немає ніякої “слов’янської єдності”, про яку марять у Москві.

Є Україна, що є спадкоємецею Київської Русі та Литовсько-Руської Держави. В якій були Козацька воля, Магдебурзьке право та проєкт першої європейської конституції Пилипа Орлика… І є Росія, що є спадкоємецею Орди, Івана Грозного, Петра І і сталинсько-комуністичного терору.

Для одних була завжди важлива людина, для інших – імперія, що ніколи не здатна завоювати людей, які не хочуть жити як піддані, навіть якщо паліть їх будинки і школи, як в Соледарі. Остання імперія має померти, а українці і далі будуватимуть свою Державу.

Держава рабів програє Державі Людей. В цьому і є для мене сенс сьогоднішнього Дня Державності.

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела

Поділись з друзями...