“Краще нехай вони 10 років домовляються про мир”: Прем’єр-міністр Словаччини Фіцо зробив заяву щодо військової допомоги Україні

Новообраний прем’єр-міністр Словаччини та лідер антиукраїнської партії SMER-SD Роберт Фіцо заявив, що не підтримуватиме військову допомогу Україні. Про це повідомляє повідомляє словацька агенція Aktuality, передають Патріоти України.

«Краще нехай вони 10 років домовляються про мир, ніж 10 років вбивають один одного без жодних висновків», — сказав глава уряду Словаччини.

Фіцо також зазначив, що, на його думку, росіяни нібито мають «більші територіальні надбання», ніж Україна. 1 жовтня на парламентських виборах у Словаччині після підрахунку майже всіх голосів перемогла проросійська партія Smer-SD на чолі з популістом Фіцо. Вона набрала 23,29% голосів. Фіцо підтвердив наміри припинити допомогу Україні.

Радниця президента Словаччини Зузани Чапутової заявила, що схвалення пакета військової допомоги Києву нинішнім урядом, який йде у відставку, створить ризикований прецедент для зміни влади після будь-яких майбутніх виборів. Незабаром лідерка країни виступила за її продовження.

Згодом Тимчасовий уряд країни заявляв, що Словаччина більше не надсилатиме військову допомогу Україні.

Поділись з друзями...