Кравець з “Кварталу 95” показала свого чоловіка-красеня: рідкісне фото

Олена Кравець розповіла, як починалися її відносини з чоловіком

Чоловік знаменитої актриси “Кварталу 95” і засновниці “Жіночого кварталу” Олени Кравець не любить з’являтися на світських заходах, тому журналісти зовсім трохи про нього знають. Але після того, як Олена недавно народила двійню, всі почали активніше цікавитися особистістю чоловіка зірки – Сергієм. джерело https://politeka.


Сергій і Олена разом уже більше 15 років, але їхні стосунки ніколи не були надбанням громадськості.

Знайомство відбулося ще в студентські роки на репетиціях КВН. Тоді дружба переросла в щось більше.
“Одного разу я помітила, що Сергій вже кілька днів не з’являвся на репетиціях. Напевно, захворів. Мобільних тоді не було, домашнього телефону у нього теж не було. Стоячи на зупинці, я довго вагалася, а потім сіла в тролейбус і поїхала не до себе додому, а до нього. Двері відчинила його мама, Наталія Михайлівна: “Леночко, проходь!” Я зайшла, озирнулася і зрозуміла, що в цьому будинку буду жити, – немов задзвенів внутрішній дзвіночок”, – розповідає Олена.

Дочка Маша – їх первісток, вона народилася вже в 2003 році.
Разом Олена і Сергій переїхали з Кривого Рогу до Києва, і тут їх справи йдуть чудово.
Сергій Кравець – один з креативних авторів студії “Квартал 95”, цим він заробляє на життя. Має дуже нестандартне хобі – ось уже кілька років він автогонщик і досить успішний, бере участь в міжнародних змаганнях і займає призові місця.

“Моя родина не намагається мене відговорити від мого захоплення. Це моє хобі, і вони це розуміють. Навпаки, вони мене підтримують і навіть приїжджають вболівати. Мою дружину Олену Кравець я намагався не так долучити до перегонів, скільки спробувати наполягти на тому, щоб вона пройшла курс контр-аварійного водіння”, – поділився Сергій.

Як повідомлялося, зірка «Квартал 95» Олена Кравець зробила відверте і зворушливе визнання
Актриса розповіла, чого вона чекає «з особливим нетерпінням і трепетом» з самого дитинства.

Визнання Кравець написала на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram. «Відчуття перших сонячних променів на кінчиках пальців і по краєчку серця. Повітря, наповнений свіжістю, молодістю і співом птахів, – все це відчувається в восьмому за рахунком дні березня. Чомусь з дитинства чекаю його з особливим нетерпінням і трепетом », – опублікувала такий текст знаменитість.

Поділись з друзями...