Купити довідку буде неможливо: В МОЗ запрацюють нові правила, що потрібно знати українцям

Міністерство охорони здоров’я оголосило про початок роботи електронного реєстру професійних медоглядів, який запобігатиме поширенню підроблених медичних довідок.

Керівництво МОЗ повідомило, що професійний медогляд українці проходитимуть виключно в закладах охорони здоров’я, а дані автоматично будуть відображатися в надійно захищеній електронній системі. Такий огляд є обов’язковим для людей, від стану здоров’я яких залежить безпека інших – це вчителі, вихователі, водії, студенти, працівники громадського харчування, люди, які володіють зброєю та інші.пише https://korupciya.com/

Новий сервіс дозволить зменшити прибутковий вид шахрайства в Україні – продаж та купівлю підроблених санкнижок, якими часто зловживають представники вищезазначених професій.

Також повідомляється, що в разі втрати оригінальної довідки, дублікат можна буде отримати безкоштовно.

Тестування даної системи розпочалося ще 20 червня, а до кінця року в планах підключення близько 3 тисяч закладів охорони здоров’я в усіх областях України. В МОЗ також заявили, що паперові бланки медичних оглядів поступово замінять на електронні. З часом єдиний реєстр медичних оглядів буде інтегровано до системи “Електронне здоров’я”.

Наразі швидко перевірити легітимність конкретного медогляду можна за допомогою мобільного додатку “Медичні огляди”.

Також повідомлялося, шо у медичних установах України планують ліквідувати посаду головного лікаря та замінити її двома новими – генеральним директором і медичним директором. Новий проект передбачає виключення посади головного лікаря з заміною на дві управлінські посади. Це пов’язано з тим, що зараз фахівці перевантажені роботою, вони займаються куруванням медичних процесів, а нововведення допоможе зробити роботу більш ефективною.

Только сегодня, при заказе сумки, вы получите шикарные часы в подарок!
«Це не просто перейменування посад головного лікаря і «начмеда». Нарешті, ми будемо мати чіткий і адекватний розподіл функцій і вимог до двох управлінських посад», – розповіла виконуюча обов’язки міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун.

Нагадаємо, Міністерство охорони здоров’я неефективно використовує кошти, які виділяють на лікування пацієнтів з онкологічними захворюваннями за кордоном.

Поділись з друзями...