“Китаю є що втрачати”, – США готують санкції для союзника РФ

США готують санкції проти китайських компаній за підтримку Росії у війні проти України.

США розглядають можливість запровадження санкцій проти китайських компаній, які, за їхньою оцінкою, допомагають Росії розпалювати війну в Україні. Про це повідомляє CNBC із посиланням на американських конгресменів.

Член комітету Палати представників США з міжнародних відносин, сенатор Джеральд Конноллі каже, що законодавці вже розробляють комплекс заходів, аналогічних ухваленим ЄС. Він упевнений, що “Китаю є що втрачатиНа відміну від РФ, а тому Пекін повинен знати про можливий “удар” по економіці за співпрацю з агресором

Як пише видання, санкції США можуть завдати серйозної шкоди китайській економіці, яка вже занепадає після повільнішого, ніж очікувалося, відновлення Covid-19 і турбулентності в секторі нерухомості. Однак такий крок може також зашкодити США, враховуючи торговельну взаємозалежність цих країн, і це міркування викликало обережність з боку Вашингтона у минулому.

Окрім цього, експерти вважають, що КНР веде підготовку до великої та затяжної війни в Індо-Тихоокеанському регіоні з огляду на досвід російсько-української війни.

Поділись з друзями...