Лужна вода вбиває рак, виводить токсини і дарує довголіття. А ось як її зробити..

Працездатність твого організму багато в чому залежить від кислотно-лужного балансу.

Нераціональне харчування з високим вмістом кислот призводить до окислення організму і порушує нормальне функціонування внутрішніх органів. Щоб відновити оптимальний рівень pH, рекомендують час від часу додавати в свій раціон лужну воду, і ось чому…

Не секрет, що для оптимальної роботи організму і достатнього його зволоження необхідно випивати не менше 2 л води в добу. Сучасний ритм життя, сидяча робота і безграмотне вживання їжі зрушує баланс нашого тіла в бік кислотності. Це тягне за собою проблеми з травленням, провокує хронічні захворювання, призводить до виснаження організму, збільшення ваги і безлічі інших недуг. Для підлужування тіла важливо пити правильну воду, а також додати в свій раціон продукти з високим вмістом лугу.

Користь від лужної води

Крім того, що така вода допомагає нормалізувати кислотно-лужний баланс організму, вона має ряд важливих переваг для здоров’я людини.
Вживання лужної води є відмінною профілактикою захворювань травної системи.
Вона допомагає запобігти безліч хронічних хвороб, у тому числі й онкологічні патології.
Лужна вода запобігає накопиченню вільних радикалів в організмі, тим самим рятуючи від токсинів.

Профілактичне вживання лужної води нормалізує pH крові і нормалізує процеси кровообігу.
Вода з високим вмістом лугу зволожує кожну клітину організму, запобігаючи процес передчасного старіння.

Лужну воду отримують шляхом складної фільтрації, і коштує така вода досить дорого. На щастя, існує декілька домашніх рецептів, з допомогою яких можна зробити корисну лужну воду вдома і практично без витрат.

Рецепт № 1

Налий 1 л чистої води в ємність з кришкою. Туди ж додаємо 1 лимон, розрізаний на 8 частин і 1 ч. л. гімалайської солі. Щільно закрити кришкою і дати настоятися протягом 12 годин при кімнатній температурі. Випий 3 склянки такої води вранці перед сніданком.

Рецепт № 2

Цей рецепт приготування лужної води заснований на корисних властивостях харчової соди. Додай 1 ч. л. бікарбонату натрію в склянку води і випий. Дуже корисно!

Рецепт № 3

Цей спосіб приготування лужної води дуже простий. Він полягає в тому, що воду потрібно довести до кипіння, і, потім швидко остудити,
наливши у велику ємність холодної води і помістити туди посуд з майже окропом. Таким чином ти підвищиш pH води з 7,2 до 8,4. Кип’ячену воду найкраще зберігати в закритому контейнері і вживати охолодженою.

джерело

Поділись з друзями...