М@ксuмaльнuй p0згoлoc!!! Поліцейський сnрuчинив cтp@wнe ДТП і кuнув людину n0мuрати. Вони навіть не намагались надати допомогу стікаючому кpoв’ю

Сьогодні мій товариш Андрій Давидюк, їхав за кермом свого автомобіля Ланос по дорозі Городище-Рівне-Староконстянтинів. Неподалік Ізяславського перехрестя в напрямку Хмельницького сталось страшна аварія, винуватець якої — водій Міцубісі Педжеро, що вилетів на зустрічну смугу і на великій швидкості зіткнувся із Ланосом. Водієм Міцубісі виявився АВЕРБУХ АРТЕМ МИКОЛАЙОВИЧ, 1988 року народження, який працює СТАРШИМ СЛІДЧИМ БІЛОЦЕРКІВСЬКОГО УПРАВЛІННЯ ПОЛІЦІЇ В КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ!

Спричинивши аварію, Авербух, разом із пасажирами — своїм батьком та другом, втекли з місця події! Вони навіть не намагались надати допомогу стікаючому кров’ю, втратившиму свідомість Андрію Давидюку. При цьому в своєму авто вони також кинули напризволяще постраждалу внаслідок аварії пасажирку Грищенко, що отримала чисельні переломи. Наразі Андрій і жінка, що перебувала в Міцубісі, госпіталізовані. Стан Андрія важкий, лікарі боряться за його життя.

ЗВЕРТАЮСЬ ДО ВСІХ — ПОТРІБЕН РОЗГОЛОС!
ПРОШУ РЕПОСТ!!!
НЕ ДАМО ПОЛІЦІЇ ВІДМАЗАТИ СВОГО І ЗАМ’ЯТИ ЦЮ СПРАВУ!
СТАРШИЙ СЛІДЧИЙ ПОЛІЦІЇ АВЕРБУХ НЕ ПОВИНЕН УНИКНУТИ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ!

Те, що він спричинив ДТП — це половина біди, а друга — це те, що він, будучи винним в аварії, кинув мого товариша помирати на дорозі в калюжі власної крові! Я вже з’ясовую всі деталі і буду повідомляти новини та тримати ситуацію на контролі. Але вже зараз ми з вами повинні не дати замовчати цю історію!

джерело

Поділись з друзями...