Марину Хлєбнікову екстрено госпіталізовано: виною всьому суїцид

Хлєбнікова в лікарні
Напередодні ввечері з’ясувалося, що перший чоловік російської музичної виконавиці, 51-річний гітарист Антон Логвинов, покінчив життя самогубством. Тіло Логвінова знайшла сама Марина Хлєбникова в квартирі в Москві. Після того, що сталося 52-річна співачка потрапила в лікарню. Таку інформацію повідомляють російські ЗМІ<


Незважаючи на те, що Марина Хлєбнікова і Антон Логвинов не були разом вже більше двадцяти років, подружжя продовжувало дружити і надавати підтримку один одному.”Вони були, як шерочка з машерочкою, постійно поруч – і завжди обожнювали один одного. Як мінімум, Антон точно. Він душі в Марині не чув”, – зазначають колеги Марини по естраді.

А вчора в правоохоронні органи російської столиці надійшло повідомлення про те, що Хлєбнікова знайшла тіло колишнього чоловіка на сходах двох’ярусної квартири по вулиці Ратна, в Північному Бутово. Розпочато розслідування. На даний момент основна версія – самогубство чоловіка, про що свідчить передсмертна записка, залишена Логвниновим на комп’ютері.

Поле події Хлєбнікова потрапила в лікарню – у співачки виявили нервовий зрив. Як повідомляють очевидці, до неї двічі прямувала карета швидкої допомоги, вдруге її все ж відвезли в госпіталь. На даний момент за станом співачки спостерігають медики, поки що не ясно, коли їй можна буде відправитися додому.
 

Раніше гітарист переніс інсульт, за ним треба було доглядати, чим і займалася Марина Хлєбнікова. Незважаючи на це, Логвинову ставало гірше з кожним днем – і мова не лише про фізичне здоров’я, але й про моральне. Швидше за все, дали про себе знати наслідки страшної хвороби. “Антон в буквальному сенсі танув на очах, був пригнічений. А коли померла його кішка, так він взагалі став на себе не схожий”, – повідомила правоохоронним органам племінниця Марини.

джерело

Поділись з друзями...