Маск подарував патенти Tesla усьому світу

Мільярдер заявив, що кожен вільно може користуватись патентами його компанії, не побоюючись судових позовів

Прагнучи зробити світ чистішим та намагаючись боротись зі змінами клімату, генеральний директор Tesla Ілон Маск зробив усі патенти компанії відкритими та загальнодоступними. Про це повідомляє Gizmochina.

Засновник американського автовиробника додав, що не буде позиватись проти тих, хто «добросовісно хоче використати наші технології» та не вимагатиме жодних ліцензійних відрахувань.

Видання наголошує, що це є безпрецедентним кроком в епоху, коли компанії захищають кожен, навіть незначний прогрес в своїх технологіях. Маск зазначив, що він та його компанія хочуть не лише врятувати світ, а й докладають усіх зусиль для розвитку автомобільних технологій.

Це оголошення було зроблено одразу після того, як ФБР затримало китайського співробітника Apple за обвинуваченням у викраденні технологій самохідного автомобіля, щоб потім передати їх китайській компанії Xiaopeng Automobile. Маск заявив, що не вірить в патенти, які приносять величезні прибутки виключно гігантським корпораціям та юристам, а не винахідникам. Він сказав, що ці патенти «стримують прогрес».

Він також додав, що відкрито виступатиме проти компаній, які використовуватимуть свої патенти, щоб потім продавати свою продукцію за вищими цінами.

джерело

Поділись з друзями...