Меркель Почала Благати Про Допомогу, З’явилося Невідкладне Звернення: «Заробітчанам Підфартило»

Федеральний канцлер Німеччини Ангела Меркель записала відеозвернення, в якому запросила до Німеччини жителів багатьох країн, це може стати прекрасним шансом для українців

Так, Ангела Меркель заявила у відеозверненні, що Німеччина запрошує на роботу кваліфікованих фахівців з третіх країн (країн, які не є членами Євросоюзу прим. ред.).

За її словами, багато підприємств невідкладно шукають фахівців, тому Федеральний уряд Німеччини прийняв стратегію залучення кваліфікованих фахівців (щоб подивитись відео доскрольте до кінця сторінки).

До всього іншого, в Німеччині не вистачає кваліфікованих робітників, на думку Меркель, саме робочі розвивають економіку будь-якої країни.

Вона також зазначила, що стратегія уряду Німеччини з залучення кваліфікованих працівників включає всього три пункти:

— використання власних кадрових ресурсів шляхом підвищення рівня підготовки;

— залучення робітників з країн ЄС (зараз таких у Німеччині 2,5 млн);

— запрошення працівників з держав, що не є членами ЄС, оскільки європейців не вистачає для заповнення всіх вакансій.

Спеціалісти з країн, які не є членами ЄС зможуть приїхати в Німеччину згідно з новим законом, який повинен вступити в силу 2 березня 2020 року.

Також раніше повідомлялося, що одні з головних союзників України в Європі не змогли стримати емоцій на урочистому банкеті, присвяченому 30-річчю падіння Берлінської стіни. Подробицями перепалки поділився The New York Times.

Як повідомляє видання, канцлер Німеччини заявила, що втомилася «збирати осколки», які залишає за собою Макрон, у відповідь на що президент Франції поскаржився на проблеми в НАТО.

«Я розумію ваше прагнення до руйнівної політики. Але я втомилася збирати осколки. Щоразу мені доводиться склеювати розбиті вами чашки, щоб ми змогли сісти і разом випити чаю», — заявила Меркель

. Джерело

Поділись з друзями...