Ми навіть і гадки не мали від якої бідu прямо зараз нас всіх рятує Вoлодимир 3еленський

А ви пам’ятайте як вони всі дружно крuчaлu?:

– мu не хочемо, щоб нас лікував лікар без дuплома, перевозuв водій без прав, льотчuк НЕ льотчик і т.д … Натякаючu на некомпетентність Зеленського. А 30 років при владі були звuчайно виключно професіоналu, і тому ми по цей час бовтаємося на задвірках Європи … Кожен наступний, починаючи з Кучми, був гіршим за попередній. Порошенко – “вишенька” на торті!

На президентів не вчаться ні в одній країні світу, але є певний набір характеристик, якими повинен володіти президент: Ця людина повинна мати дійсно якісний рівень освіти, знання мов, він повинен бути добре вихований, мати ораторські здібності, бути сучасним, а це значить, він повинен цікавитися глобальними технологічними трендами, новітніми досягненнями в науці й т.д.

А також чесним, принциповим, люблячим свою країну лідером, до якого всі прислухаються. А головне, він повинен любити людей. Лідер нації, повинен любити свою націю ! Це аксіома! Ну і кого нам це нагадує? А я знаю, це звичайно ж Кучма, Ющенко, Янукович, Порошенко … Ні? Звичайно ні, це Зеленський, це Володимир Олександрович Зеленський!

Вони, ці “аси-авіатори”, насилу віддали йому штурвал, посадили його в літак під назвою Україна, де до цього, там все поламали й потрощили. У них і штурвал то був “на соплях”. А потім після свого провального програшу, зручніше всівшись в бізнес-класі, попиваючи віскарік і гавкаючи на своїх ТВ каналах, почали спостерігати як він не впорається з цим їх, “автопілотом”, тому, що управляти без автопілота вони так і не навчилися … Чому не боялися розбитися? Тому, що на відміну від пасажирів, у них у всіх були парашути, і в будь-який момент вони могли б покинути, який зазнав катастрофи літак.

Тільки вони прорахувалися … Молодий Президент Зеленський, почав швидко вчитися, “мотати на вус”, і за короткий термін розібравшись з керуванням “літака”, сівши за штурвал, не просто навчився управляти літаком, а й почав відбирати у них парашути … І тут пішло-поїхало … обурився стюардеси на ім’я Жанни, а Марусі, Федини, Геращенко, паломниця, одним словом весь обслуговчий персонал цієї гоп-компанії, почали бажати шановним пасажирам, нещасливого польоту

Мало того, що переодягся в одну з провідниць, якийсь літній чоловік, виходить раз на тиждень до пасажирів і всупереч посадової інструкції, лякає їх г * вном командиром корабля. Ну це вже окрема історія …Головне, що я вірю в Зеленського, я навіть вірю в те, що він зовсім скоро розбереться з випадковими людьми, зайшли до нього в команду. Це вже видно!

А РНБО що п’ятниці, це супер! Звичайно є якийсь асоціативний ряд:

– Знову щоп’ятниці підуть побачення і сльози гіркі моєї рідні, але це нормально і до п’ятниці, і до рідні тих, кому доведеться ходити .. До наступної п’ятниці. Так потихеньку, потихеньку, цей зловісний клубок і розкрутиться. Все буде Україна! Удачі тобі, мій Президент! Вдалого тобі польоту! У нас все Вийди!Вам буде цікаво

Поділись з друзями...