“Ми їм полегшимо отримання громадянства”: Путін розповів, що робитиме з полоненими українськими моряками

Після консультацій з Меркель та Макроном у Буенос-Айресі відпускати захоплених військовополонених президент РФ аж ніяк не планує. Зате всіма доступними методами схилятиме українців до зради.

Володимир Путін заявив, що Кремль не планує вводити ніяких обмежень щодо громадян України. Питання ж про обмін моряками зараз не розглядається, зі слів президента РФ, передають Патріоти України із посиланням на “360” в Telegram-каналі.<p “=””>Виправдався Путін тим, що потрібно підтвердити нібито провокаційні дії військовополонених. “Ми ніяких обмежень щодо громадян України вводити не будемо. Навпаки, підемо шляхом лібералізації їх знаходження на території нашої країни і лібералізації з питань отримання ними громадянства”, – запевнив Путін

Моряків, за його словами, поки відпускати не збираються. “Зараз триває слідство. Нам потрібно підтвердити провокаційний характер дій України. Необхідно отримати повні свідчення з їхнього боку”, – висловився російський президент. Якими методами у сумнозвісній чекістській в’язниці “Лефортово” вибивають свідчення, добре знають і в Росії, і у світі.

Поділись з друзями...