МОЛОДИЙ ГОЛОВА СІЛЬРАДИ НА ПРИКАРПАТТІ ПЕРЕТВОРЮЄ МАЛЕНЬКЕ СЕЛО НА СУЧАСНЕ, ПРОГРЕСИВНЕ ТА ПЕРСПЕКТИВНЕ МІСЦЕ

Звичайно, що шлях до успіху лежить через велике бажання і любов до своєї праці. Якщо справді чогось захотіти і докладати максимум зусиль, то звичайно, що все вдасться. Яскравий приклад показує, один із сільських голів Прикарпаття — Іван Вережак, повідомляє місцеве видання “Франик”. Цей чоловік за два роки зробив для маленького села, дуже багато хорошого і корисного, а в планах ще безліч всього.

Пише intermarium.com.ua

Мова йде про невеличке село Котиківка, що поблизу Городенки.За досить короткий час у селі з’явився сучасний тренажерний зал, власний літній еко-табір, відкритий кінотеатр, в котрий до слова з’їжджаються люди з усіх околиць, сучасні дитячий і спортивний майданчики. Два роки тому, в селі не було зовсім нічого.

До слова, все це з’явилося на колишніх чагарниках і у закинутих будівлях. Ну і найбільше село пишається, професійним майданчиком для гри в петанк. Таких майданчиків на Прикарпатті лише три, і два з них у Івано-Франківську. В селі вже проводили чемпіонат області з петанку, а в майбутньому хочуть, щоб тут проходив чемпіонат України.

Щодо еко-табору, то сільський очільник створив його з метою залучення туристів у село. Адже вважає, що тут чудова місцевість, гарна природа і чому б це все не використовувати для блага і розвитку села.

В селі, до речі, функціонує роздільний збір сміття, селяни прислухаючись до свого війта, охоче підтримали цю ідею.

Ще одна проблема з якою чудово впорався пан Іван, це відсутність зупинок громадського транспорту. За якихось два роки, у селі з’явилося 5 надсучасних, комфортних зупинок з органічного скла.

Сам Іван Верещак, пару років тому закінчив Франківський університет за спеціальністю програміст. І навіть встиг пожити у Великобританії. Та повернувшись додому, набравшись закордонного досвіду і ідей, “загорівся” бажанням зробити власне село перспективним і комфортним для проживання. Поки що, йому це чудово вдається.

Поділись з друзями...