Молодuй водій автобуса №1А дав усім пасажирам урок. Те, що він зробив, просто сильно захоплює

Сьогодні став свідком вчинку хлопця років 25, який був водієм автобуса 1А.

На зупинці заходить бабуся років 80 і сідає на вільне сидіння, я спостерігаю всю картину вона дістає хустинку і розгортає (там природно копійки) вона налічує потрібну суму і просить водія зупинити.

Він зупиняє все як завжди, бабуся простягає ці гроші і каже «дякую синочок», але водвій гроші не взяв! Він взяв свій гаманець, попросив посидіти хвилини три. Потім він швидко забіг в магазин, купив там 4 пакети молока 2 сметани, хліб, макарони і м’ясо! Біжить і несе ці продукти бабусі.

Бабуся відмовлялася, мовляв не треба мені пенсії вистачає на хліб і все в цьому роді. В результаті хлопець сказав, якщо ви це не візьмете я прям тут цей пакет і викину. Бабуся заплакала гіркими сльозами дякувала йому бажала йому удачі у всього…

Тут він заходить в автобус, і жінка років 40 почала висловлювання, чи варто було заради якогось спасибі витрачати свої гроші і ще наш час затримувати?

Хлопець розвернувся, відчинив двері, і послав цю жінку зі словами: через таких як Ви, люди похилого віку всю молодь вважають невихованою св…лотою, тому-що, ви своїм дітям крім лицемірства і жлобства нічому привити не в силах!

Вона вилетіла як пробка з шампанського з цього автобуса червона як помідор !!! БРАВО хлопчина, ПО БІЛЬШЕ Б ТАКИХ ЯК ТИ !!!

Джерело.

Поділись з друзями...