Мурашки по шкірі від сказаних слів архієпископа із США Блейз Супіч, який приїхав до Львова. Обов’язково їх прочитайте…

Увесь демократичний світ має об’єднатися і нести тягар війни разом з українцями, бо українці борються за таку ж саму свободу, яку маємо ми, за можливість самим визначати власне майбутнє.

Про це заявив архиєпископ Чиказької архиєпархії кардинал Блейз Cупіч під час перебування в Українському Католицькому Університеті, передає сайт УКУ.

“Адже багато, в чому всі ми є нині українцями, бо прагнемо до самовизначення, свободи, аби ніхто зовні не вказував нам, хто ми є і як маємо діяти”, – сказав кардинал.

За його словами, люди по всьому світу мають усвідомити, що зобов’язані підтримувати український народ.

“Сподіваюся, що цей візит дасть мені можливість після повернення до США донести цю думку до громадян Сполучених Штатів”, – зазначив єрарх.

Архиєпископ Блейз Cупіч в УКУ відвідав університетське містечко та Центр «Емаус» у Колегіумі університету, де мешкають люди з ментальною неповносправністю. Разом із делегацією УКУ кардинал Cупіч побував у також Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла та на Полі почесних поховань, де у момент відвідин, відбувалось прощання з Героєм, який загинув на фронті за Україну.

Увесь світ має нести тягар війни разом з українцями, - кардинал Блейз Cупіч у Львові - фото 116906

«Ми повинні бути готовими іти на жертви за свободу і бути вдячними тим людям, які платять за неї високу ціну. Сьогодні на кладовищі, коли я дивився на українські прапори, що майорять над могилами героїв, то побачив людей, які вірять в цю країну», – наголосив архиєпископ Блейз Cупіч. Джерело

Поділись з друзями...