На аеродромах Венесуели в літаки вантажать золото, долари та інші цінності. Так шо грабунок “союзників” – це для Москви святе

На аеродромах Венесуели в літаки вантажать золото, долари та інші цінності. Хтось обурюється: як?! Як, просто серед білого дня?!

Люди, вчить історію. В 1936 році до Москви було вивезено 510 тонн золотого запасу Іспанії. Багато було не у зливках, а в старовинних монетах, які самі по собі являли величезну нумізмтичну цінність повідомляє джерело

Щойно кораблі вивантажили золото, уряд СССР оголосив, що бере назад своє чесне слово і всю зброю, продовольство, медикаменти, транспорт, боєприпасти та амуніцію, яку раніше СССР давав республіканцям “в подарунок” тепер слід оплатити. Цим самим золотом. За ціною, яку Кремль сам назначить.

Зрештою оголосили: на сплату військових замовлень усі 510 тонн і пішли. Ще й не вистачило. І да – ще було оголошено, що частину золота Москова забирає як оплату “евакуації” його з Іспанії. Небагато – лише 51 мільйон долларів США (на нинішній курс десь півмільярда).

Так шо грабунок “союзників” – це для Москви святе. З ЛНР-ДНР російській “захисники” цілі заводи вивозять. В”евакуацію”, звісно. В Луганську навіть дроти контактної мережі трамваю “евакуювали”.

Павло Бондаренко

Поділись з друзями...