На Дніпропетровщині заради наживи обдурили батька загиблого військового: тиснули та шантажували

За ініціативою прокурорів Новомосковської окружної прокуратури двом місцевим жителям повідомлено про підозру у вимаганні грошей.

Як повідомила Нацполіція, за даними розслідування, ці особи вимагали від батька загиблого військового боргову суму в 11 тисяч доларів США. Боргу ніякого фактично не існувало.

Уточнюється, що чоловіки тиснули та шантажували на потерпілого, змушуючи його продати свій особистий будинок і передати їм частину отриманих коштів. Цей процес супроводжувався психологічним тиском, загрозами та фізичними залякуваннями.

Правоохоронці здійснили затримання обвинувачених відповідно до процедур, встановлених статтею 208 Кримінально-процесуального кодексу України, в той же час, коли вони отримували гроші від потерпілого.

Зараз їм обрано запобіжні заходи, включаючи тримання під вартою, і не було визначено розмір застави. Також проводиться розслідування для встановлення причетності інших осіб до цього кримінального вчинку.

Попереднє слідство у кримінальному провадженні ведуть співробітники Новомосковського районного відділу поліції ГУНП в Дніпропетровській області, а оперативний супровід здійснюється співробітниками Управління спеціального реагування Національної поліції України в Луганській області.

Поділись з друзями...