На Україну рухається сильне похолодання! Очікується перший сніг!

У середині жовтня в Україні очікується різка зміна погодних умов. Холодний атмосферний фронт принесе значне зниження температури, перші заморозки і сніг. Прогноз погоди від народного синоптика Леоніда Горбаня.

За даними метеоролога, на територію України насувається холодний циклон, він принесе з собою затяжне похолодання, яке триватиме від середини жовтня і до кінця місяця. В цей час варто готуватися до перших серйозних заморозків і першому снігу, в більшості регіонів це буде мокрий сніг або сніг з дощем.

Найбільше пощастить жителям південних областей України, тут температура повітря навряд чи опуститься нижче +18 градусів. Всі інші регіони опиняться у владі майже зимових холодів вже на наступному тижні, стверджує Леонід Горбань.

Перші заморозки вдарять по території Західної України 17 – 18 жовтня в нічний час доби, коли стовпчики термометрів опустяться до позначки -1 градус. Триватиме холодна погода до кінця жовтня. В інші регіони похолодання прийде з 24 жовтня.

«Денна температура повітря впаде до + 11 … + 12 градусів, в кінці жовтня знову приморозить до 0 -4 градусів. У цей період також очікується дощ з мокрим снігом », – прогнозує Леонід Горбань.

Джерело

Поділись з друзями...