Нанесіть йодну сітку і ви позбудетеся від 20 захворювань! Дізнайтеся про цілющу силу простих ліній!

Для того, щоб полегшити стан людини досить нанесення йодної сітки.

За допомогою йодної сітки можна:

— визначити чи є дефіцит йоду в організмі;

— вилікувати кашель;

— позбутися від нежиті та застуди;

— прискорити загоєння ударів;

Як робити йодну сітку? Йодну сітку на шкіру наносять за допомогою ватних косметичних паличок.

Намочіть паличку в 5% розчин йоду і намалюйте на тілі грати з вертикальних і горизонтальних смуг. Величина «осередків» ідеальної йодної сітки — 1 см на 1 см. Йод має властивості проникати крізь шкіру в м’язові тканини і кровоносні судини і згубно діяти на хвороботворні мікроорганізми. Секрет сітки полягає в тому, що завдяки «осередкам» певного розміру групи бактерій виявляються відірваними один від одного і стрімко гинуть. Йод чудово справляється саме з тими бактеріями, які проникають в організм через шкірні пори. Йодна сітка при нестачі йоду в організмі.

За статистикою, велика третина населення земної кулі страждає від нестачі йоду в організмі, який стає причиною патологій щитоподібної залози, а для вагітних жінок може обернутися народженням фізично і розумово неповноцінних дітей. Для того, щоб визначити, чи вистачає вашому організму йоду з продуктів харчування, необов’язково здавати аналізи — досить нанести йодну сітку. Найкраще її розташувати на внутрішній частині стегна. Якщо вже через 3 години від неї не залишиться жодного сліду, то це явна ознака дефіциту йоду в організмі. В цьому випадку необхідно проконсультуватися з лікарем.

Якщо йод встигне вбратися в шкіру протягом 6-8 годин, це говорить, що дефіцит йоду в організм є, але цю проблему можна вирішити за рахунок включення в щоденний раціон морської риби, морепродуктів, морської капусти та іншої їжі, багатої йодом. Якщо немає дефіциту йоду, то сліди від сітки зникають лише після закінчення доби. Чим корисна йодна сітка при нежиті та застуді? Така сітка допоможе швидко вилікувати нежить. В даному випадку її наносять дуже тонкими і акуратними лініями на перенісся і крила носа. Діяти бажано обережно, оскільки на обличчі і шиї, шкіра тонка і великий ризик утворення опіків від йоду.

При застуді є сенс намалювати сітку на ступнях ніг і в ділянці литкових м’язів. Йодна сітка при ударах. Вона допоможе швидко позбутися від синців і подряпин. Правда, нею не варто користуватися в перші ж години після удару: рекомендується робити це лише через добу після травми. Справа в тому, що навіть незначна травма зазвичай супроводжується набряком тканин, а подразнювальна дія йоду аж ніяк не сприятиме його розсмоктуванню. Грамотний підхід полягає в тому, щоб спочатку впливати на забите місце холодом — шматком льоду, загорнутим у тканину. І лише на наступну добу можна буде почати лікування йодом.

Джерело

Поділись з друзями...