Не Львів і не Ужгород: який аеропорт України відновить роботу першим — Офіс президента

Столичний аеропорт “Бориспіль” буде першим, який відкриють, щойно дозволить безпекова ситуація.

Заступник керівника Офісу президента України Андрій Сибіга заявив, що аеропорт “Бориспіль” першим відкриють для польотів, щойно для цього складуться необхідні умови.пише ТСН

Таку заяву він зробив на зустрічі із іноземними послами на території столичного аеропорту, повідомляє пресслужба Офісу президента.

Сибіга зауважив, що аеропорт “Бориспіль” став першим об’єктом, який довелося закрити через повномасштабне російське вторгнення в Україну, і додав, що саме він буде першим об’єктом, який відкриють, щойно дозволить безпекова ситуація.

Керівник Офісу президента Андрій Єрмак уточнив, що останній пасажирський літак вилетів з “Борисполя” о 3-й годині ночі 24 лютого 2022 року. Посадовець висловив переконання, що невдовзі аеропорт знову зможе обслуговувати авіарейси.

“Це повернення до елементів миру можливе тому, що Україна стала сильнішою. Тепер ми здатні забезпечити безпеку цього об’єкта. Завдяки нашим Силам оборони й нашим друзям – вашим країнам. І я впевнений: символічні посадкові талони, які ви отримали на вході, скоро стануть справжніми”, – сказав він, звертаючись до іноземних послів.

Поділись з друзями...