Не помітила розрив кишечника: у Вінницькій області через халатність педіатра помер хлопчик

У Вінницькій області через халатність медика, якій вже оголошено підозру, померла маленька дитина. Батьки привезли в лікарню п’ятирічного хлопчика з болем в животі та блювотою. Черговий лікар повідомила, що це звичайне отруєння. Вночі хлопчику стало гірше, врятувати його не вдалося. Слідство тривало півроку. В цей час педіатр продовжувала лікувати маленьких пацієнтів. Про це повідомляє ТСН.

Мати п’ятирічного Віталіка Тетяна розповіла, що кілька місяців тому її чоловік забрав сина з дитячого садка. Вдома хлопчик почав скаржитися на біль в животі і батьки повезли Віталія в лікарню.

“Поїхали в лікарню. Адже це ж ніч іде. Вона нам каже, що отруєння, почала його мити. Далі говорить, що можете йти додому і на ранок все буде добре”, – розповіла Тетяна.

Черговий лікар без аналізів і УЗД переконала батьків, що у хлопчика отруєння. Вдома Віталіку стало гірше.

Не помітила розрив кишечника: у Вінницькій області через халатність педіатра помер хлопчик

Віталій (ліворуч) з другом (кадр з відео: YouTube / ТСН)

“Я до ранку не спала, була з ним. Десь о четвертій ранку він почав жовтіти і його почало якось випрямляти”, – згадує жінка.

Батьки викликали швидку медичну допомогу, однак не дочекавшись медиків самостійно повезли дитину в лікарню.

Головлікар розповів, що коли Віталіка привезли до медзакладу вдруге, хлопчик був уже без ознак життя. У дитини розірвався кишечник і почався некроз.

Якби черговий педіатр відразу госпіталізувала хлопчика, він міг би вижити.

“Вона не запідозрила патологію, яка була в черевній порожнині. Їй треба було викликати хірурга, він фахівець, він мав би з’ясувати все і вже лікувати”, – розповів головний лікар.

Відео: У Вінницькій області через халатність лікаря помер хлопчик (YouTube / ТСН)

Відзначається, що у педіатра, яку підозрюють в халатності, багато років досвіду роботи. За сумісництвом вона працювала відразу в двох лікарнях, і в одній з них до цих пір приймає пацієнтів. На час слідства від роботи її не відсторонювали.

Було прийнято рішення відправити педіатра на курси підвищення кваліфікації. Однак рішення про звільнення буде прийнято під час суду.

“Слідчі та прокурор мають право звернутися до суду з клопотанням про обрання запобіжного заходу і звільнення з посади цієї особи”, – пояснили в прокуратурі.

Якщо провину педіатра доведуть, жінці загрожує до трьох років тюремного ув’язнення або до п’яти років обмеження волі без права на медичну практику.

Поділись з друзями...