НЕ ВІДІЙШОВ ВІД НАРКОЗУ: ЗМІ ПОВІДОМИЛИ ПОДРОБИЦІ СМЕРТІ ЛУЖКОВА

Зазначається, що операція була плановою.

У Німеччині ексмеру Москви Юрію Лужкову проводили планову операцію з чистки судин. Про це повідомляють російські телеграм-канали Mash та Baza.

Як зазначає “База”, Лужков помер наступного дня після операції. Хірургічне втручання минуло успішно, однак від глибокого наркозу Лужков не відійшов.

Його  дружина Олена Батуріна, за повідомленням “Бази”, перебуває у шоковому стані, адже лікарі давали оптимістичні прогнози на цю операцію.

Церемонію прощання родина хоче провести у Німеччині, а потім перевезти тіло до Москви, де влаштувати цивільну панахиду у Храмі Христа Спасителя. Московську владу просять поховати Лужкова на Новодівичому цвинтарі.

Лужков Більше читайте тут: https://tsn.ua/svit/ne-vidiyshov-vid-narkozu-zmi-povidomili-podrobici-smerti-luzhkova-1457223.html

Причин смерті поки не розголошують. Відомо, що політик перебував у Європі – йому робили операцію на серці в Німеччині, в одній із клінік Мюнхена. Лужков керував російською столицею 18 років.

Лужков керував російською столицею 18 років. 28 вересня 2010 тодішній президент Дмитро Медведєв відправив його у відставку “у зв’язку з втратою довіри”. Підтримував анексію Криму.
На посаду мера російської столиці був призначений у червні 1992 року тодішнім президентом РФ Борисом Єльциним, а згодом чотири рази переобирався.

Відзначився масштабними знесеннями у Москві старих побудов, зокрема – знесенням п’ятиповерхових “хрущовок”. Також відомий великими проєктами побудови автомобільних доріг та розв’язок. Критики звинувачують Лужкова у тому, що під час реконструкцій було знищено кілька історичних будівель, а також змінено сам ландшафт Москви.

Лужкова звинувачували у корумпованості столичної влади та незаконному збагаченні. Статки його дружини Олени Батуриної становлять за оцінками Forbes більше двох мільярдів доларів.

Стимулом до звільнення Лужкова став фільм-розслідування “Справа в кепці” (у назві обігрується улюблений головний убор ексмера Москви). У фільмі, що вийшов в ефір у вересні 2010 року, показані скандальні та маловідомі подробиці діяльності Лужкова, зокрема про смог у Москві в серпні 2010 року, скандал з вирубуванням Хімкінського лісу, насильницьке виселення старожилів спального району та численні факти корупції. При цьому трансляцію фільму намагались перервати – ефір обривався.

Був співголовою владної партії РФ “Єдина Росія”, але після відставки подав заяву про вихід і із партії також.

т: https://tsn.ua/svit/ne-vidiyshov-vid-narkozu-zmi-povidomili-podrobici-smerti-luzhkova-1457223.html

Поділись з друзями...