Не вижив ніхто: ЗМІ назвали кількість офіцерів ВКС РФ, які розбилися в А-50У

Під час катастрофи “літаючого радара” “А-50У” попрощався з життям весь екіпаж із 10 людей, запевняють джерела в ГУР.

На борту літака далекого радіолокаційного виявлення та управління (ДРЛОУ) “А-50”, збитого в Краснодарському краї, було 10 членів екіпажу. Ніхто не вижив.

Про це повідомилаУкраїнська правда“, посилаючись на джерела у Головному управлінні розвідки Міноборони України (ГУР МО )

За їхніми даними, серед загиблих 5 майорів, 3 капітана, прапорщик та лейтенант Повітряно-космічних сил (ВКС) РФ. Особи ліквідованих офіцерів поки не озвучуються.

Зазначимо, що Telegram-канал “ВЧК-ОГПУ”, який, як вважається, пов’язаний із спецслужбами РФ, підтвердив інформацію про 10 ліквідованих членів екіпажу. Вранці він повідомив, що на місці аварії знайдено їх останки.

“А-50У” – дуже дорогий та унікальний борт. На озброєнні ЗС РФ залишилося лише 7 літаків цієї моделі. Є підстава вважати, що екіпаж ДРЛОУ – це вузькопрофільні спеціалісти досить високого класу.

Літак був збитий увечері 23 лютого над Краснодарським краєм РФ за 250 км від територій, де знаходяться ЗСУ. Його ліквідація – це спільна операція Повітряних сил ЗСУ та військової розвідки (ГУР МО).

За даними ЗМІ, для знищення борту використовувалася досить давня зенітна система “С-200”, яка відрізняється великою дальністю поразки. Головний недолік цієї установки – запуск ракет дуже просто засікається сучасними радарами. Чому А-50У пропустив його, поки що невідомо.

На думку Ауслендера, “або кваліфікація екіпажу А-50 була на рівні сантехніків, або ЗСУ щось із чимось поєднали”.

Крім того, в ГУР МО показали перехоплення ліквідації А-50У, борти ВКС РФ згорнули місії.

Поділись з друзями...