Не Зеленського і не Тимошенко: Меджліс кримськотатарського народу визначився, кого підтримає на президентських виборах

За підтримку одного з двох головних корінних народів України, котрий наразі уособлює українськість анексованого РФ Криму, як і організований супротив окупації півострову, боролись всі провідні кандидати на вищу посаду в державі
Меджліс кримськотатарського народу визначився зі своїм кандидатом на виборах президента. Представники меджлісу вирішили висловити підтримку чинному главі держави Петру Порошенко. Документ був опублікований головою меджлісу Рефатом Чубаровим, зазначають Патріоти України.

«Найбільш значимий критерій в оцінці кандидатів в президенти – їх здатність мобілізувати українське суспільство для відсічі російської агресії і почати процес відновлення територіальної цілісності України в міжнародно визнаних кордонах, включаючи Автономну Республіку Крим і Севастополь», – йдеться в рішенні меджлісу.


Меджліс закликає громадян України, які проживають в включеному Криму, взяти участь у виборах і 31 березня приїхати проголосувати на материк.
, в окупованому Криму російські силовики продовжують переслідування кримських татар. Затримують в тому числі і лідерів меджлісу. А в школах ввели підручники, якими пропагандисти намагаються виправдати насильство проти кримськотатарського народу.

Поділись з друзями...