Німеччина влаштувала Польщі кидалово: Замість новітніх танків пропонують антикварні

Німеччина вирішила зробити Польщі сюрприз і замість сучасних взамін на передані в Україну запропонувала машини 60-х років.

Обурення заступника Міністра закордонних справ Польщі Шимона Шинковського вель Сенка таким поступком Німеччини опублікувало видання SPIEGEL

«Німецькі обіцянки про круговий обмін танками (Польща свої Україні, Німеччина – Польщі) виявилися обманними маневрами», – заявив він.

Такий обмін повинен був забезпечити швидку доставку важкої військової техніки в Україну. Берлін запропонував східним партнерам по НАТО передати Україні танки радянського виробництва і пообіцяв, що постарається швидко замінити військову техніку своєю.

Варшава швидко передала українцям свої запаси танків Т-72, через кордон переправили понад 200 старих, але ефективних основних бойових танків, та чекала від німців новітні «Леопард-2». Шинковскі каже, що натомість німці запропонували полякам танки, що були старші за передані Україні.

«Ця пропозиція не може бути прийнята, тому що ми не зацікавлені в погіршенні стану нашого озброєння і в навчанні наших солдатів на техніці 1960-х років», – підкреслив він.

Тепер Польща просить інших партнерів допомогти вирішити їй проблему із танками, оскіль німці на їх думку не дотримали свого слова.

Поділись з друзями...