Ось і перші адекватні кроки відносно агресора після введення ВС не забарились…, — Міщенко

Андрій Міщенко

Ось і перші адекватні кроки відносно агресора після введення ВС не забарились.

»Україна не розриватиме дипломатичні стосунки з РФ» — заявив очільник МЗС України Клімкін. Додав, що в нас практично їх і так немає, а українські дипломати в РФ задіяні лиш в наданні допомоги нашим громадянам, а от російські в Україні по факту займаються шпигунською діяльністю.

100% нема жодних підстав розривати дипстосунки. Ми там нічого не робимо, зрештою, як і будь де за кордоном, а вони створюють тут шпигунську аґентуру — Логічно!

Яким буде другий акт вистави під назвою »Воєнний стан»?

Таваріщь Клімкін та пане Порошенко я впевнений, що вам відомо, практики не допуску громадян інших держав на свою територію, котрі побували перед тим у ворожій країні. Відомо? Якщо ні? Запросіть до себе, для консультацій, послів Ізраїлю, Саудівської Аравії, Ірану, Еміратів та інших. В них це відшліфовано на ять. Поспілкуйтесь та перейміть досвід. А перед консультацією введіть візовий режим з Московією.

У світі знатимуть, що в нас правдива війна, а будь-яка людина-іноземець правильно плануватиме свої подорожі, так, як вона планує відвідування Ізраїлю, Саудівської Аравії чи Ірану.

А хруні з українським паспортом, що їдуть до Московії на заробітки — стоятимуть на обліку в СБУ зі всіма подальшими для себе наслідками — від кількагодинного »спілкування» на українському кордоні до заборони обіймати державні виконавчі та виборні посади в Україні.

Але про, щО це я, як я посмів кинути тінь на Бога — Порошенка? Прости мене грішного.

Поділись з друзями...