От і все! Українці перекривають дороги і висуваються на Київ: нові кадри народного бунту

В українських містах тривають масові мітинги через відсутність опалення

Зокрема, в місті Сміла розлючені місцеві жителі перекрили три головні дороги. У свою чергу, місцеві чиновники запропонували їм вирушати зі своїми вимогами до Києва повідомляє Політека

Схожа ситуація спостерігається і в Кривому Розі, де люди також вийшли на вулиці через відсутність опалення в квартирах. Обговоривши ситуацію в місті, активісти вирішили відправитися в Київ і влаштувати акцію протесту під стінами НАК «Нафтогаз», яка не подає газ в місцеві котельні.

Люди вже приїхали в столицю і вишикувалися перед офісом компанії з плакатами «Ні холодомору 2018», «Дайте тепло в будинку криворіжців!», «Діти й старі замерзають! Коболєв – тобі не соромно? ».

Відзначається, що Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг, висловила стурбованість у зв’язку з організацією початку опалювального сезону в Кривому Розі. Там пояснили, що причина відсутності опалення – відсутність газопостачання у виробників теплової енергії «Криворізька теплоцентраль». Виходячи з цього, вони не можуть забезпечити місто теплом.

Тому в деяких українських містах опалення так і не дали, незважаючи на жахливу погоду за вікном.

Там на карантин йдуть дитсадки і школи, діти масово хворіють, а населення починає бунтувати, палити шини, захоплювати будівлі і самовільно підключати газ виробникам тепла.

Два десятка шкіл закриті в Кам’янському, адже Дніпровська ТЕЦ варто без газу і обігріти населення не може. Надзвичайний стан вводиться в Черкаській області – в місті Сміла, де «Смелакоммунтеплоенерго» також залишилося без газу.
У Сєвєродонецьку Донецької області опалення дали тільки в деяких школах, куди зараз приймають старшокласників з поки неопалюваних навчальних закладів. Молодші та середні класи відправили на канікули.

За матеріалами: 0564

Поділись з друзями...