ПАРАПСИХОЛОГ СЕРГІЙ ЛАЗАРЄВ: «ХОЧЕТЕ БУТИ ЗДОРОВИМ? НІКОЛИ НІ ДО КОГО І НІ ДО ЧОГО … »

Чому одна людина щаслива, життєрадісна і повна сил, а інша – хвopа і пригнічена.

Один – улюбленець долі, а життя іншого – низка нещасть. У чому секрет здоров’я, щастя і довголіття?

Одна з найпопулярніших книжкових серій останніх років – «Діагностика карми» Сергія Миколайовича Лазарєва. У цій та інших книгах автор підводить читача до розуміння свого духовного шляху і пропонує відповіді на дуже непрості питання.

Те, що книгу читають, мені здається обнадійливим знаком. Це означає, що багато людей перестали шукати джерело злa десь там і звернули погляд на себе.

Намагаючись простежити причинно-наслідковий зв’язок між світоглядом людини і подіями, що з нею відбуваються, Сергій Миколайович зробив чимало дивовижних відкриттів. Цікаві випадки, описані Лазарєвим, і пояснення, наведені до них, гідні найпильнішої уваги.

Діагностика карми

1.Реально змінити ситуацію навколо себе можна, тільки змінюючи себе. Перше, що треба зробити: відмовитися від бажання керувати ситуацією. Зрозуміти, що ситуація, в дрібницях працюючи проти, в головному працює на вас.

2.Я раніше не розумів, чому в культурі існує негласне правило, що забороняє читання під час їжі. Виявляється, їжа з книгою, перед екраном телевізора, за обговоренням політичних і сімейних проблем може травмувати душу людини, тому що під час їжі інформація вільно проходить в підсвідомість.

3.Будь-яке захвopювання, чи то порушення на рівні органіки чи функціональне, здатне гальмувати агpeсію, що розвивається в душі.

4.Основна порада, як бути здоровим і довго жити?

Ніколи ні до кого і ні до чого не пред’являйте претензій. Ні до долі, ні до Бога, ні до минулого, ні до людей.

Зовні поводьтеся як завгодно, але всередині – будь-яка ваша претензія є програма знuщення того, до кого ви її пред’являєте.

Клітина не може пред’являти претензії до організму, виходячи зі своїх особистих інтересів. Не може, бо це програма розпаду організму. Така клітина відторгається, хвopіє.

5. У побуті ми часто дозволяємо собі погано відгукуватися про людей, про самих себе, про свою долю. Виявляється, ця звичка руйнує у людини … зуби.

6.Ми завжди підсвідомо першими ображаємо того, хто потім своєю поведінкою завдає нам образ.

7.Справа в тому, що заповіді Христа звернені не до форми, а до змісту, до наших емоцій. «Хто вдарить тебе по щоці, підстав йому й другу» – це не є заперечення фізичного захисту. Це означає, що у відповідь агресії не повинно бути всередині.

8.Починайте з відчуття, що кожну секунду все, що є навколо вас, може зникнути, що кохана людина кожну секунду може зрадити, піти, образити або помepти.

Що кожну секунду можете помepти і ви. Тоді потроху претензії підуть, а любов залишиться. Ваше почуття любові ні від чого не повинно залежати.

9.Будь-який метод лікування, що не спирається на духовний розвиток людини, веде до деградації.

10.Через свідомість, логіку, докори і вимоги виховувати людей нереально. Відчуйте абсолютну внутрішню беззахисність. Відкиньте все, крім любові.

11.Якщо хтось проявляє агpeсію до мене, значить, у мене в душі є аналогічна програма. Я її забираю, і атака припиняється автоматично. Будь-яка форма агpeсії неможлива, якщо в моїй душі немає аналогічної програми.

В одній зі своїх книг Лазарєв стверджує, що все, що він написав, можна звести до чотирьох простих правил.

Завжди і всюди зберігати любов до Бога і збільшуйте її.

У всьому бачити і любити Бога, відчувати вищу волю.

Не шукати винних.

Приймати світ і людей такими, якими вони є. Світ виходить з любові, наповнюється любов’ю, йде в любов і стає любов’ю.

Джерело

Поділись з друзями...