Переворот в столиці: в’їхала бронетехніка, багато загиблих, мільйони вийшли проти президента, відео

У Венесуелі тривають масові акції проти чинного президента Ніколаса Мадуро

Як раніше зазначалося, вчора лідер опозиції Хуан Гуайдо оголосив себе в.о. глави держави, а вже через певний час президент США Дональд Трамп і голова ОАД (Організація американських держав) визнали його легітимним президентом Венесуели.
>Віце-президент США Майк Пенс, в свою чергу, назвав Ніколаса Мадуро диктатором, який “не має права керувати державою”.
венесуэла мадуро

Ніколас Мадуро виступив перед прихильниками і заявив, що США веде операцію, “щоб поставити у владу через державний переворот маріонетку в Венесуелі в своїх інтересах”.
>Також повідомляється, що в столицю за наказом Мадуро почали стягувати підрозділи армії і Нацгвардії, а на вулиці великих міст вже в’їхала бронетехніка
В результаті зіткнень в штатах Португеса, Барінасі, Тачира, Каракасі, Амасонас, Болівара загинули щонайменше 16 осіб. Деяких поранених відвезли в лікарню прямо на мотоциклах для надання їм медичної допомоги. Убитих протестуючих вже впізнали. Варто також відзначити, що першою жертвою став 16-річний підліток, якого застрелили силовики під час мітингу в Каракасі.

Деякі очевидці стверджують, що опозиціонерам в середу ввечері вдалося захопити вантажівку національної поліції Венесуели на заході Каракаса. Венесуельська неурядова організація Foro Penal повідомила про затримання щонайменше 43 осіб в Каракасі і штаті Нуева-Еспарта в ході протестів.
Варто зазначити, що масові акції протесту почалися в понеділок, коли група армійців спробувала організувати військовий переворот в країні, захопивши штаб одного з підрозділів Національної гвардії в районі Котіса на заході Каракаса
венесуэла мадуро


венесуэла мадуро
венесуэла мадуро

Такої кризи Латинська Америка не бачила за всю свою сучасну історію. І він викликаний не війною і не природною катастрофою. Її створили за два десятиліття Уго Чавес і Ніколас Мадуро.

джерело

Поділись з друзями...