Підозріло “солодка парочка”: Тищенко та Барановська разом гуляли в Ужгороді (фото)

Народний депутат Микола Тищенко на початку цього року повідомив про офіційне розлучення з дружиною Аллою Барановською, з якою був у шлюбі майже 8 років. Утім, є підстави вважати, що це розлучення фіктивне. Таку думку висували ще минулого року журналісти-розслідувачі bihus.info. Про це ж свідчить і нове розслідування «Української правди», передають Патріоти України.

В лютому 2024 року Тищенко, який з березня 2021 до середини 2022 року був головою Закарпатської обласної організації партії «Слуга народу», їздив до Ужгорода у справах. Виявляється, що зупинявся він в тому самому житловому комплексі, де живе його нібито колишня дружина Алла Барановська з сином Давидом. Також колишнє подружжя помітили разом на прогулянці.

Пізніше журналіст Михайло Ткач запитав Тищенка, який розлучився якраз перед відкриттям декларацій, чи розірвання шлюбу є фіктивним. «Це неправда. Це особисте запитання, вони не стосуються моєї роботи. Не хочу на них відповідати», – заявив по телефону депутат.

На уточнююче запитання щодо спільного проживання і побуту з Барановською в Ужгороді, Тищенко заявив, що за наявності порушення закону, журналісти можуть звертатися до правоохоронних органів.

«Будь-які стосунки з моєю родиною і моїм сином, це, по-перше, з вашого боку некоректно (питати – ред.), бо моя дитина в Україні вся родина в Україні, і всі зрозуміло де, але я публічна особа, я займаю дуже українську позицію і захищаю свою країну як вмію. Я хочу сказати, в мене неповнолітня дитина без охорони, і тому, якщо ви будете часто це демонструвати, де живе і як живе, на вашій совісті можуть бути питання, по’вязані з його безпекою», – підкреслив нардеп.

Також Тищенко заперечив, що квартира в елітному комплексі Ужгорода належить йому. За його словами, помешкання орендоване.Джерело: Українська правда

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Поділись з друзями...