Підживлення кабачків в лиnні, щоб добре рослu і далu великий урожай

Кабачки вимогливі до харчування. На початку липня вони починають цвісти і формувати плоди. В період нарощування зеленої маси і початку цвітіння кабачки можна полити трав’яним настоєм.

Кабачки – це одна з овочевих культур, яка росте швидко. Щоб отримати багато плодів цієї культури і посилити їх зростання, рослину потрібно рясно поливати в липні і підгодовувати органікою або мінеральними комплексами. Якщо рослинам не вистачатиме мікро і макроелементів, в тому числі фосфору і калію, то буде багато пустоцвітів, і зав’язі будуть загнивати.

Піввідра зеленої маси заливають водою, залишають для бродіння на тиждень. Трав’яний настій розбавляють в співвідношенні 1 до 10, потім додають один стакан попелу в відро. Під кущ вносять 1-2 літра. Дана підгодівля підійде для багатьох овочів.

Замість трав’яного настою можна використовувати коров’як або курячий послід. Буде потрібно розвести півбанки перепрілого гною на відро води. На рослину потрібно вилити по літру.

Також можна застосувати нітрофоску. Буде потрібно на відро води 2 столові ложки добрива. Підживлення потрібно проводити під корінь.

В період формування плодів кабачки мають потребу в калійних і фосфорних добривах. Для цього потрібно взяти 30 грам суперфосфату і 1 грам борної кислоти, розвести в 10 л води. Всі компоненти потрібно розвести попередньо в гарячій воді, оскільки в холодній вони довго розчиняються.

Поживну суміш можна приготувати з хлібних кірок, які настоюють в теплій воді. Пропорції можуть бути різні, оскільки дана суміш не може нашкодити рослинам. Для більшого ефекту потрібно додати в розчин 10 крапель йоду. Потім слід полити сумішшю під корінь.

Поділись з друзями...