ПОДІЛІТЬСЯ! Вітамін B17 Заборонений, Тому Що Він Лікує Рак І Знищує Будь-Яку Злоякісну Пухлину …

Рак — смертельне захворювання, яке забрало життя вже мільйонів людей. Існують окремі дорогі види лікування цієї напасті, які, на жаль, не гарантують 100% одужання.

З цієї причини багато людей шукають альтернативні варіанти лікування від онкології, які замінили б хіміотерапію. Адже це — лікування отрутами. Токсини вбивають не тільки ракові клітини, але і завдають шкоди організму, який не завжди потім оговтується від такої шкоди.

Однак існує ефективний засіб від цієї страшної хвороби: вітамін B17 (його ще називають лаетріл або амигдалин). Він руйнує будь-яку злоякісну пухлину в організмі. Речовину можна знайти в більшості фруктових кісточок: в абрикосових, персикових, яблучних, вишневих, сливових.

В17 називають «досконалим хіміотерапевтичним агентом». Цей вітамін вибірково діє на клітини: притягається до ракових клітин, в яких міститься бета-глюкозидази, знищує їх, не руйнуючи здорову тканину.

Він діє також як болезаспокійливий засіб, покращує обмінні процеси і уповільнює процес старіння.

Доктор Ернст Т. Kребс-Молодший — біохімік з Сан-Франциско, висунув теорію, що рак, подібно цинзі, не викликається якоюсь таємничою бактерією, вірусом або токсином. Він є хворобою вітамінного дефіциту, викликаного недостачою істотних компонентів в харчовому раціоні сучасної людини.

Кілька століть тому ми вживали в їжу багатий вітаміном В17 просяний хліб, але зараз вважаємо за краще білий хліб, який його не містить.

Колись наші бабусі товкли в ступі насіння слив, родзинок, зеленого винограду, яблук, абрикос і додавали товчений порошок свого варення і консервовані продукти. Бабуся особливо багато не думала, навіщо вона робить це, хоча це насіння — найпотужніше джерело вітаміну В17 в світі.

Чому ж сучасна медицина обходить стороною всі природні методи лікування і профілактики раку? Відповідь знаходиться зовсім не в науці, а в економічній мотивації тих, хто домінує в медичному істеблішменті.

Щорічно мільярди доларів йдуть на дослідження в області раку, інші мільярди приходять від продажу хімсоедіненій.

З цього можна зробити цинічний висновок: від раку «живуть» більше людей, ніж від нього вмирають. І якщо рішення може бути знайдено в простому вітаміні, то відразу валиться гігантська індустрія, яка, звісно ж, всіма силами опирається.

Одна жінка відмовилася пройти курс хіміотерапії. Вона взяла лікування в свої руки і вирішила вживати вітамін B17 протягом 10 тижнів.

Експеримент увінчався успіхом. Пухлина, яка руйнувала її тіло, повністю зникла. Результат цієї жінки став доказом того, що ліки існують!

Жорстке ядро ​​в глибині абрикоса знаходиться там зовсім не для того, щоб його викидати.

Фактично, ця щільна дерев’яна оболонка захищає один з найбільш чудових харчових продуктів на землі!

Як бачиш, перемогти рак без медичних втручань — можливо! Якщо у тебе є люди, яким потрібна допомога в боротьбі з цією страшною хворобою, та й просто для профілактики — сміливо рекомендую їм вітамін B17, який можна знайти в абрикосових кісточках. Ось тобі прості, ефективні і, головне, результативні ліки.

Подбай про свій організм і поділися цією важливою інформацією зі своїми друзями! Це дуже потрібно знати кожному!

Джерело

Поділись з друзями...