Позиція ГПУ: “Ми Віддали Тимура Тумгоєва ФСБ, Бо Москва Вважає Його Терористом”. Так Москва Вважає Крим Частиною РФ

Позиція ГПУ:

“Ми віддали Тимура Тумгоєва ФСБ, бо Москва вважає його терористом”.

Нагадаю, спеціально для ГПУ – Москва також вважає терористом Олега Сенцова.

Також Москва вважає Крим частиною РФ, українську армію – “карателями”, що “на Украінє ідьот гражданская вайна”, а українців не існує як нації. І що далі?

Нагадаю, якщо хтось забув чи не знає – в РФ немає жодної правової ситстеми. Це трохи модифікована сталінська каральна машина. Віддавати цій каральній машині її політичного ворога – значить віддавати його на тортури і вірну смерть. Віддавати в ті ж самі лапи, з яких ми прагнемо вирвати наших політичних бранців.

Претензій до Тумгоєва в Україні не було. Вимог його засудити чи видати від якихось третіх держав – теж. Лише вимога екстрадиції від РФ.

Насправді це просто дика ситуація. На п’ятому році війни українська влада видає Москві її ворога. І більше того, вважає це цілком нормальним.

ГПУ каже – він не воював в московсько-українській війні. Хоч є багато свідків, які стверджують протилежне. Але показова сама логіка – раз “не воював”, то можна видати на вимогу ФСБ. Що за дика маніпуляція? Тобто якщо ворог Москви “не воював” (за версію ГПУ) – то все ок, віддаємо чекістам в підвали Лубянки?

Все це має одну назву – колабораціонізм. На державному рівні.

Андрій Іллєнко

Джерело

Поділись з друзями...