Правда спливла через 20 років: що розповіла принцеса Діана перед смертю

Травми королівської особи здалися рятівнику незначними — на ній не було крові і слідів «істотних» пошкоджень.

Співробітник паризьких аварійно-рятувальних служб Ксав’є Гурмелон описав перші хвилини після аварії за участю принцеси Діани і розповів про останні слова члена британської королівської сім’ї.

За його словами, до місця смертельного ДТП — в тунель біля мосту Альма — він приїхав одним з перших. На той момент принцеса Уельська ще могла розмовляти.

«Я тримав її за руку, просив зберігати спокій і не ворушитися. Я сказав їй, що ми тут, щоб допомогти. Вона відповіла: «Боже мій, що сталося?» — наводить The Sun слова рятувальника.

Травми принцеси Діани здалися Гурмелону незначними — на ній не було крові і слідів «істотних» пошкоджень. За його словами, у постраждалої була легка травма правого плеча, тому він порахував, що життя королівської особи нічого не загрожує. Рятувальник зізнався, що був вражений смертю Діани в лікарні.

Нагадаємо, аварія, яка забрала життя принцеси Уельської, відбулася 31 серпня 1997 року. Автомобіль єгипетського бізнесмена Доді Аль-Файєда, в якому вона їхала, на великій швидкості врізався в стіну тунелю в Парижі, вдарився об розділовий бар’єр і перекинувся.  Аль-Файєд і водій загинули на місці, Діана померла в лікарні через дві години після ДТП.

Джерело

Поділись з друзями...