“Всі женуть на Україну!” Лукашенко поставив на місце Росію

Президент Білорусі Олександр Лукашенко різко відповів Росії через її звинувачення на адресу України.

Він під час своєї прес-конференції нагадав Москві, яка критикує Київ за декомунізацію, що сама подавала такий приклад раніше.

“Це зараз поворот окреслився якийсь, що Радянський Союз був благом. Тоді було інакше. Ось я зараз дивлюся ваші передачі, і ви починаєте когось критикувати, особливо Україну. Всі женуть на Україну. Пам’ятники зносили та інше… А хто приклад показав? Хто на Луб’янці (Москва. — Ред.) пам’ятник зніс (Дзержинському. — Ред,) і потім не відновив”, — запитав білоруський лідер

Лукашенко уточнив, що і пам’ятники Леніну знесли не білоруси. Хоча в його країні замахнулися це зробити, але “диктатор Лукашенко зупинив це після президентських виборів”.

“Не можна це робити похапцем. Якщо треба буде щось знести без нас. Велике бачиться на відстані. Хто вулиці перейменовував, у нас теж на це замахнулися, але я це зупинив. Скажіть, через 20 років відповідь на це питання є? Є, ми вчинили правильно, багато що робили не так, багато чого можна було зробити. І вже ви дуже правильно сказали, треба подивитися, що ми можемо зробити, а чого взагалі не можна робити сьогодні”, — додав Лукашенко.

Джерело

Поділись з друзями...