Прикмети наших предків на ранок і вечір. Не давайте з ранку гроші в борг!

Щоб ваші плани на день здійснювалися, а ви відчували себе щасливими і перебували в гарному настрої, дуже важливо правильно починати і завершувати свій день.
Наші предки прислухалися до прикмет і навколишнього світу. Вони знали, як необхідно розпланувати свій день, щоб він був найбільш успішним.
Прокидаючись вранці, ми вже розуміємо, що день для нас буде насичений справами, роботою, спілкуванням і непередбаченими обставинами. Однак для багатьох людей дотримання найпростіших прикмет допоможе уникнути неприємних моментів як протягом дня, так і в майбутньому. А правильне завершення дня дозволить запобігти неприємності в майбутній добі.
Правильний початок ранку
Початок дня – найважливіше час. Відбувається пробудження організму, формування емоцій і підготовка до майбутнього дня. Тому особливо важливо провести ранок правильно і з користю. У цьому допоможуть народні прикмети. Найпростіші прикмети, яких необхідно дотримуватися вранці.
1.Чтоби день для вас пройшов вдало, з ліжка вставайте відразу на обидві ноги, а вже після цього перший ваш крок повинен бути зроблений з лівої ноги
2.Нельзя співати перед сніданком, інакше день закінчиться для вас сльозами.
3. Не їжте рибу на сніданок – накликаєте біду
. 4. Не давайте з ранку гроші в борг – повертати силою будете.
5.Розбита вранці чашка – до важкого дня.
6. Якщо в Святе свято вранці вмиватися талою водою, то краса з вас ніколи не зійде.
7.Обуваться потрібно з правої ноги, щоб шлях був безперешкодним.

Прикмети на правильне завершення дня

Вечір і ніч мають особливу енергетику. Прикмети, пов’язані з цим часом, вимагають особливої ​​уваги.
1.Не підмітайте ввечері, інакше все багатство з дому виметіть. Дана прикмета стосується прибирання в цілому – залиште наведення чистоти в будинку на інший час доби.
2. Не виносьте сміття після 6 вечора. Прикмета пов’язана з тим, що у вечірній час посилюється темна енергетика, а ваші речі, винесені з дому ввечері, можуть бути використані для проведення темних ритуалів.
3.Нічего не давайте зі свого будинку. Якщо у вечірній час доби до вас приходять з проханням позичити сіль, то сміливо відмовляйте в проханні, так як з будь-якою річчю, відданої ввечері з дому, ви віддаєте свою удачу.
4. Не давайте гроші і не беріть в борг. Незважаючи на те, що прикмета, пов’язана з грошима, зустрічалася вам і в списку ранкових, ввечері також не можна не тільки давати, але і брати гроші. Будь-які грошові маніпуляції в цей час доби можуть привести вас до збитків.
Вірити чи не вірити в прикмети – справа суто кожної людини. Варто врахувати той факт, що прикмети є не просто вигадками, а народними спостереженнями за подіями, що відбуваються. Багато речей відбувалися нашими предками в певний час, в певному місці і при певних обставинах. Дотримуйтесь народним радам предків – вони принесуть вам удачу.
Поділись з друзями...