Про долю вашого шлюбу розкаже дата, коли ви одружилися

Чи знаєте ви, що таке нумерологія? Це відмінна річ, якою користуються люди вже сотні років. Одруження одне з найважливіших подій в житті, тому і дата повинна бути передбачена заздалегідь, пише Банка Варенья.

Як обчислити число вашого весілля? Складіть всі цифри дати разом, а потім візьміть те двозначне число, яке вийшло в підсумку, і приплюсуйте кожну цифру. Отже, що ми в результаті маємо?

Одиниця

Це найнадійніша пара, в якій не буде місця для розбрату або сварок, а навіть якщо і так, то любов завжди буде понад усе. Чоловік в такій сім’ї захоче бути головним; а жінку цю буде цілком влаштовувати.

Двійка

Члени подружжя в цьому випадку дуже добре розуміють один одного. Чоловікові зручно, адже на його територію особистого простору ніхто не заявляє свої права, а жінці комфортно в ролі берегині домашнього вогнища.

Трійка

Цей шлюб буде відрізнятися досить великою кількістю сварок, адже люди будуть далекі від розуміння один одного. Суперечки і конфлікти не покидатимуть пару, тому що чоловік досить егоїстичний, а для жінки ніколи не буде нікого важливішого за дітей.

Четвірка

Тільки діти зможуть стримати двох людей разом. Чоловік буде бажати, щоб в його будинку все було так, як йому завгодно, а жінку це буде більш ніж влаштовувати.

П’ятірка

Тут панує цілковита ідилія, так як подружжя хоче обійтися без псування нeрвів і сварок, однак кожен з них буде все життя зберігати всередині якусь образу. Чоловік дуже любить бути правим, але він завжди стримає свої емоції. У жінки цілковита свобода, поки її бажання не зіткнутися з амбіціями чоловіка.

Шістка

Тут є тільки один лідер, тому якщо у чоловіка та жінки сильні характери, значить їм буде дуже складно знайти спільну мову і досягти розуміння. Чоловік не зможе поступитися дружині, якщо та почне качати свої права.

Сімка

Це найбільш сімейне число, і в такому союзі ніхто ніколи не буде відчувати нестачу коштів, адже кожен хоче благополуччя. Саме в цьому люди бачать щастя. Чоловік готовий поступатися, і жінці від цього максимально комфортно.

Вісімка

Нескінченність є головною рисою такого шлюбу, і кожна складова такого союзу буде готова долати труднощі разом, рука об руку.

Чоловік досить прискіпливий до своєї половинки, а жінці хочеться подарувати свою любов з усією силою.

Дев’ятка

Може бути присутнім непорозуміння, адже члени подружжя – досить різні особистості. Можливо, кар’єра чи бізнес стануть перешкодою гармонійним відносинам. Для чоловіка сім’я ніколи не буде на першому місці, а жінці буде незатишно, якщо у неї не буде улюбленого заняття.

Источник

Поділись з друзями...