“ПСЕВДОПАТРІОТИ ТЕЖ БІСЯТЬ”: НІЦОЙ ПРОКОМЕНТУВАЛА ЗАЯВУ КОШОВОГО НА ПІДТРИМКУ РОСІЙСЬКОЇ МОВИ

Ніцой вважає, що виступи “Кварталу” повинні проходити українською мовою
Письменниця і захисник української мови Лариса Ніцой прокоментувала нещодавню заявуучасника студії “Квартал 95” Євгена Кошового підтримку російської мови. Про це передає РБК-Україна з посиланням на OBOZREVATEL

“Учасник студії “Квартал 95” Євген Кошовий зізнався, що його дратують фрази на кшталт“чемодан – вокзал – Росія” у відповідь на російську мову. Він вважає, що питання не в мові, а влюдях, які вигадали проблему. Він все життя говорив російською мовою, але знає українську
мову практично досконало. Чи існує в Україні мовна проблема? Як популяризувати українську мову, не нав’язуючи”, – розмірковує вона.

Письменниця вважає, що виступи “Кварталу” повинні проходити українською мовою“Публічний простір в Україні має бути українським. А Кошовий може з друзями, родичами, на вулиці або на роботі говорити на своїй мові, до якої він звик. Виходячи на екран, вони (“Квартал 95″) мають на всю країну свої виступи робити україномовними”, – заявила Ніцой.

Лариса вважає, що медіапростір нашої країни має популяризувати українську мову. За її словами, влада повинна більше сприяти українізації.
“Фільми робити, виступи “95 кварталу” робити українською мовою, і тоді інші люди будуть дивитися і теж переходити на українську в публічному просторі”, – підсумувала вона.

Джерело https://hotnews.net.ua

Поділись з друзями...