Рада на ногах! Зеленський не терпітиме, нардепів попередили – мають виправити!

Прессекретар президента Юлія Мендель виступил із заявою, у якій стверджує, що зміни до закону про повторне введення конкурсу на державні посади слід внести уже 19 лютого. Якщо цього не зробити максимально швидко то шахтану не зможуть отримати свої зарплати.

Про це Мендель написала у своє дописі у Фейсбук.

Разом із тим вона зазначає, що без зарплат ризикують залишитися не лише шахтарі, але й чимало інших рацівників галузевих груп.

“Без зарплати залишаться ті, чиї виплати погоджуються в межах усталеної процедури через відповідні міністерства та державні відомства. Відповідна процедура свого часу була заблокована непродуманими правками та має бути виправлена”, – наголосила речниця президента.

Мендель наполягає, що у випадку недостачі голосів для підтримання відповідного закону у справу втрутиться президент. Так, він може наполягти на скликанні позачергового засідання Ради уже наступного тижня.

“Зеленський відстоює необхідність проведення конкурсів на зайняття посад державної служби”, – додала Мендель.

Варно зазначити, що 16 лютого Верховна Рада поновила проведення конкурсів на державні посади. Раніше їх призупинили через карантин.

Однак Зеленський ветував цей закон і вніс правки щодо повноважень заступників міністрів.

Правки президента схвалив профільний комітет.

За словами прем’єр-міністра Дениса Шмигаля, виплата зарплат шахтарів – під загрозою через те, що виконувач обов’язки міністра енергетики не може підписати документи.

Джерело

Поділись з друзями...