“РАМШТАЙН” У КИЄВІ?! Зеленський зібрав усіх: негайна зустріч – це змінить хід війнu. Деталі!

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба повідомив, що анонсований у Києві Форум оборонних індустрій відбудеться вже «за кілька днів». Очільник МЗС нагадав, що участь у заході підтвердили 165 компаній з різних країн світу. джерело

За його словами, ідея форуму народилася в МЗС іще навесні цього року, і нині за дорученням президента України МЗС, Мінстратегпром і Міноборони однією командою працюють над організацією цього заходу.

«Це наша ініціатива, бо ми розуміємо, що потрібно думати стратегічно і не можна забезпечувати сталість постачань тільки за рахунок складів. Потрібно забезпечувати за рахунок нарощування виробництва, насамперед в Україні», – розповів Кулеба

Він зазначив, що співпраця з Україною компаній оборонпрому вигідна для них самих.

«Ти виробляєш щось з Україною, зміцнюєш Україну, отримуєш досвід до бойового використання цієї зброї і можеш її ще більше вдосконалювати, підвищувати її вартість, плюс втілювати спільні технологічні проєкти. Ми просто, в гарному сенсі цього слова, влучили в «живий нерв» світової політики, бо, на жаль, є часи роззброюватися, а є часи озброюватися. І світ наразі перебуває у фазі, коли доводиться озброюватися, тому що є такі персонажі, як Путін, які живуть категоріями війни, а не миру», – пояснив глава МЗС.

Про наміри провести в Україні Форум оборонних індустрій оголосив президент Володимир Зеленський в середині серпня. Також президент за підсумками зустрічі з президентом США повідомив про домовленість спільно виробляти зброю. Про це він заявив у своєму відеозверненні у Telegram.

«Це новий рівень нашої єдності! Копродукція в «оборонці» зі Сполученими Штатами – це історична річ. Нова промислова база, нові робочі місця – для обох наших народів. Україна зможе виробляти, зокрема, ППО», – зазначив Зеленський.

Сторони досягнули довгострокової домовленості працювати разом, аби спільно з США Україна виробляла необхідну зброю, підкреслив президент.

Поділись з друзями...