Розчехлила як першокласників… Українська ведуча відповіла росТВ чия Києво-Печерська лавра.

Ведуча нагадала російським телевізійникам, що Києво-Печерська лавра не належить Московському Патріархату, а є власністю держави.

Ведуча “5 каналу” Яніна Соколова пошматувала Twitter своєю відповіддю російському каналу “Дождь”, який в ефірі з “експертами” активно обговорює, який саме томос отримала Україна та кому дістанеться Києво-Печерська лавра.

Російському телеканалу ведуча написала: “Не надійтеся, “Дождь”. Я розумію, що подгорає. Опануйте себе та зарубайте на носі: “Московський Патріархат” в Україні – все. А що робити з державною Лаврою? А ваша яка справа? Ви взагалі хто? Займіться собою. Повторю в тридцятий раз: в***ться (відстаньте – ред.) від нас, будь ласка”.

Слова Яніна Соколова підкірпила тематичним відео.

Нагадаємо, в ефірі телеканалу “Дождь” ведучий із вченим-біблеїстом, професором РАН Андрієм Десницьким активно обговорювали тему надання Україні томосу. Чоловік визнав, що томос для України – здобуток, бо далеко не у всіх церков є Томос про автокефалію. Далі заговорили про те, кому ж дістанеться Києво-Печерська лавра. Десницький заявив, що законів України не знає, але впевнений, що без конфлікту не обійдеться, бо “монахи, які населяють Лавру, не захочуть “відкрити двері”. Насправді ж, за українським законодавством, храми, зокрема і Києво-Печерська лавра, не належать Московському Патріархату, а належать державі Україна, тому “обговорення” цього питання не має сенсу.

За матеріалами 5.ua

джерело

Поділись з друзями...