Що WD-40 може зробити з фарами вашого авто

Не знаю, який засіб в світі є таким же універсальним, як всім відомий WD-40. А проте, скільки способів застосування є – історія взагалі мовчить. Кожен автомобіліст має що розказати, коли його спитають, як він використовує цю змазку.

Один із рекомендованих перевірених способів – це полірування мутних фар машини. Допоможе?

Фари

За роки експлуатації фари втрачають свій початковий блиск та з часом починають мутніти. Це й не дивно, адже з дороги постійно летить пісок, котрий негативно впливає на оптику. Особливо вона зазнає страждань взимку, коли дороги обробляють сумішшю з піску та солі.

Вона прилипає до фар, від нагріву лампочок засихає і утворює кору, котру потім складно зчистити без слідів. Водії можуть просто брати сніг та намагатись протерти фари, але від такого методу нічого хорошого немає – утворення мікротріщин – найлегший наслідок, що може бути після цього. А коли тріщин буде багато, то скло помітно помутніє і фари вже не так яскраво світитимуть.

Повернути блиск

Безперечно, ви можете звернутись до автосервісу, де вам запропонують послугу з полірування оптики і вам не потрібно ні про що турбуватись. Але багатьох автомобілістів зупиняє вартість такої послуги, тому вони шукають альтернативні способи.

Можливо, таким чином вони і дійшли до використання WD-40. Вона точно є в кожного автовласника і, як з’ясувалось, чудово підходить для повернення фарам блиску та привабливого вигляду.

До роботи

Перед тим, як братись за полірування, промийте фари водою – так ви приберете пісок з поверхні. Надалі беремо балончик з WD-40 та або звичайні паперові рушнички, або ж ганчірку з м’якої тканини – на ваш розсуд. Наносимо змазку на фари та коловими рухами розтираємо.

Потрібно терти доти, поки не доб’ємось повного зникнення помутніння та подряпин. Не потрібно тиснути на ганчірку, рухи мають бути легкими, але швидкими. Фара почне сяяти на очах.

Поділись з друзями...