“Що ж ти нaрoбuлa…” Пoдuвiтьcя, що пoчaлoся в 0П3Ж після заяви Марченко йти в політику від цієї партії

Марченко спровокувала розкол в “ОТЗЖ”. Група Льовочкіна – Бойко була категорично проти її вступу в партію і готує створення своєї політсили.

Дружина Віктора Медведчука Оксана Марченко спровокувала великий розкол в “ОТЗЖ”, повідомляє Діалог.UA. Джерела повідомляють, що група Льовочкіна – Бойко була категорично проти її вступу в партію після того, як РНБО і президент Володимир Зеленський ввели персональні санкції проти Марченко та Медведчука.

еликий телеграм-канал ” Таємниці депутата ” зазначає, що розкол настільки серйозний, що група Льовочкіна – Бойко початку обговорення про створення нової політичної партії. Колишній депутат і журналіст Сергій Лещенко  підтвердив інформацію про розкол “ОТЗЖ” і зазначив, що Медведчук уже почав поширювати тезу про плани Марченко скласти конкуренцію Зеленському на виборах президента. Таким чином, Марченко стане конкурентом і Бойко в зоні проросійського електорату.

“Плани Оксани Марченко зайнятися політикою і вступити в” ОТЗЖ “найбільше напружили колег по кремлівській фракції Юрія Бойка і Сергія Льовочкіна, адже Марченко може стати конкурентом Бойко на майбутніх виборах президента від проросійських сил.

Через свою сітку балакучих голів Медведчук уже почав розганяти тезу, що Марченко піде на вибори президента “, – пише Лещенко.

Джерело:www.infobomb24.info

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції , всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Поділись з друзями...