Сидить там день і ніч: вірний “друг” чекає свою господиню на місці ДТП де вона загинула

В результаті ДТП жінка загинула і тепер на місці аварії віддана тварина продовжує чекати повернення своєї господині.

Ось уже 80 днів домашній вихованець продовжує чекати господиню на місці її загибелі. Згідно зі свідченнями місцевих жителів, собака сидить прямо на узбіччі дороги з самого кінця серпня.

Трагічна історія місцевого «Хатіко» відбулася в невеликому місті Хух-Хото, автономний район Внутрішньої Монголії.

“Уже майже три місяці, як він з’явився. Собака завжди тут: світить сонце, або ллє дощ”, – відзначає один з місцевих таксистів, що часто проїжджає по маршруту, де сидить бідна тварина.

Чоловік також зазначив, що собака чекає господиню, яка загинула в аварії на цьому місці рано вранці 21 серпня. При цьому кілька разів собаку намагалися нагодувати, однак вона не підходить до незнайомих людей, явно тим не довіряючи.

А ось якщо до неї спробувати підійти, то вона відразу тікає, але коли люди йдуть, собака повертається на своє місце. Відзначимо, що відеозапис з псом вже переглянуто більше шести мільйонів разів в китайських соціальних мережах.

Користувачі також повідомляють, що ця історія змушує їх плакати. Деякі стурбовані тим, що собаку може випадково збити машина. А ось інформаційне агентство Китаю заявляє, що місцеві добровольці намагалися зв’язатися з родичами власника собаки. Якщо їх знайти не вдасться, тварині підшукають новий будинок.

джерело

Поділись з друзями...