Сіль – Ніколи не давайте сіль в борг

Дуже часто до нас звертаються сусіди з проханням позичити трохи солі.Ну, а ми, як хороші добрі сусіди, завжди готові прийти на допомогу. Ось тільки виникає питання, а чи варто це робити?

Сообщает ukr.media
Може краще відмовити? Та ні, начебто не зручно. Завжди виникає думка про те, що нам жити поруч з цими людьми, може і нам щось знадобиться. А ми, в принципі, не зубожіємо від кількох ложок солі. А це величезна помилка.

Як часто ми раптом починаємо відчувати гостру нестачу удачі. Ось тільки ніколи не пов’язуємо це з тим, що дали сусідові трохи солі.
Сіль – це символ життя, удачі, сімейного благополуччя.
В чаклунстві сіллю можна лікувати, а можна і вбити. Якщо у вас попросили сіль, то не думайте, що людина буде вам вдячна. Дуже часто саме за допомогою солі у вас можуть забрати благополуччя.

Був випадок, і я не помилюся, якщо скажу, що цей випадок не поодинокий, коли сусід постійно просив у своєї сусідки сіль, причому робив це регулярно. Не дивлячись на те, що сусідка постійно дивувалася, як можна не купити сіль, якщо її повно в будь-якому магазині, та й ціна цілком доступна, вона все-таки позичала сіль постійно. От тільки через якийсь час вона помітила, що у неї в житті все пішло шкереберть.

Чоловік пішов, діти відбилися від рук, на роботі проблеми, постійна нестача грошей. Зате у сусіда з’явилася нова машина, причому не з дешевих, він купив собі елітну собаку. Словом, у сусіда справи пішли в гору. А справа виявилася саме в солі. Можна навіть не знати спеціальних слів, для того, щоб прочитати змову і відібрати удачу у людини. Досить просто взяти сіль і подумати про те, що ви хочете отримати. Ось тільки це буде вже не ваше. У вас прибуде – у кого-то убуде.

Для того, щоб з вами цього не сталося, ніколи не давайте сіль в борг. Навчіться говорити одне просте слово – ні. Якщо ж ви не можете відмовити, то обов’язково попросіть символічну плату, хоча б одну копійку. Якщо людина не збирається завдавати вам якоїсь шкоди, то він зрозуміє і не образитися. Ну, а якщо він задумав вкрасти вашу удачу, то, природно, він розвернеться і піде. Образився? Ну і нехай, зате все ваше залишиться при вас. А якщо вам раптом коли-небудь доведеться попросити сіль, то не забудьте і самі залишити символічну плату. Навіть якщо сусід буде відмовлятися, то це просто з ввічливості, але в душі він буде радий тому, що ви зробите, і ваші відносини будуть більш довірливими.

Поділись з друзями...